Dnia 2021-12-22 20:00 odbył się mecz Montpellier - Angers zakończony wynikiem 4-1

Dnia 2021-12-22 20:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Angers.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier a Angers zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: T. Savanier 14' 1-0 N. Cozza 30' 2-0 T. Savanier Mathias Lage 45' 2-1 M. Ristić 51' 3-1 S. Mavididi S. Mavididi 76' 4-1

Żółte kartki Montpellier: Junior Sambia 48'

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 13'

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Hugo Miguel. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Montpellier stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Strasbourg a Angers zmierzy się z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Estac Troyes.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Junior Sambia Sofiane Boufal nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, efektowne asysty i bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Montpellier i Angers z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade de la Mosson.